Počasie na Oraviciach 1. 6. 2026
Teplota od 11,1 °C (23:52) do 15,4 °C (14:07). Najsilnejší náraz vetra 4,1 m/s (14:00), prevládal severozápadný vietor.
Priebeh počasia 1. júna 2026
Teplota, zrážky a vietor – 5 dní
Denné extrémy
↑max. teplota
↓min. teplota
max. rýchlosť vetra
max. náraz vetra
úhrn zrážok
východ slnka
západ slnka
slnečný svit
| čas | teplota | vietor | vietor/h | zrážky | zrážky/h | zrážky/h graf | slnko/h | rosný bod | vlhkosť | tlak | slnko | sneh | ovzdušie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24:00 | 11,0 °C | 0,2 (0,3) m/s | 1,30,1 | — | 0,0 mm | 10,3 °C | 95,3 % | — | — | — | — | ||
| 23:00 | 11,7 °C | 0,3 (0,5) m/s | 1,00,1 | — | 0,0 mm | 11,1 °C | 95,8 % | — | — | — | — | ||
| 22:00 | 12,1 °C | 1,0 (1,4) m/s | 1,60,3 | — | 0,0 mm | 11,4 °C | 95,2 % | — | — | — | — | ||
| 21:00 | 12,4 °C | 1,0 (1,6) m/s | 1,20,2 | — | 0,0 mm | 11,7 °C | 95,2 % | — | — | — | — | ||
| 20:00 | 12,9 °C | 0,4 (0,6) m/s | 1,20,0 | — | 0,0 mm | 11,9 °C | 93,5 % | — | — | — | — | ||
| 19:00 | 13,1 °C | 1,2 (1,4) m/s | 1,80,3 | — | 0,0 mm | 12,2 °C | 94,1 % | — | — | — | — | ||
| 18:00 | 13,0 °C | 1,0 (1,8) m/s | 1,90,6 | — | 0,0 mm | 12,1 °C | 94,2 % | — | — | — | — | ||
| 17:00 | 14,0 °C | 1,1 (1,8) m/s | 1,70,5 | — | 0,0 mm | 12,4 °C | 89,8 % | — | — | — | — | ||
| 16:00 | 13,8 °C | 1,5 (1,8) m/s | 2,20,3 | — | 0,0 mm | 12,2 °C | 90,2 % | — | — | — | — | ||
| 15:00 | 14,3 °C | 0,4 (1,0) m/s | 2,60,4 | — | 0,0 mm | 12,3 °C | 87,9 % | — | — | — | — | ||
| 14:00 | 14,9 °C | 1,2 (4,1) m/s | 2,40,5 | — | 0,0 mm | 13,0 °C | 88,2 % | — | — | — | — | ||
| 13:00 | 14,2 °C | 1,1 (1,6) m/s | 2,10,3 | — | 0,0 mm | 12,8 °C | 91,3 % | — | — | — | — | ||
| 12:00 | 13,7 °C | 0,7 (1,3) m/s | 2,40,5 | — | 0,0 mm | 12,2 °C | 90,9 % | — | — | — | — | ||
| 11:00 | 13,5 °C | 0,8 (1,2) m/s | 1,60,1 | — | 0,0 mm | 12,2 °C | 91,6 % | — | — | — | — | ||
| 10:00 | 12,5 °C | 0,2 (0,3) m/s | 1,00,1 | — | 0,0 mm | 11,8 °C | 95,2 % | — | — | — | — |